Přeskočit obsah

Webdesign - úspěšné webové stránky

Dnešní web design / tvorba webových stránek je jako dětská hra. Existuje spoustu hráčů v internetu (webdesignerských firem), kteří by chtěli vyhrávat, ale pouze někteří se mohou pochlubit svými webdesign úspěchy (dobrými referencemi).

Nejsme sice již děti, ale zato si rádi hrajeme ve světě webdesignu. Naše internetové studio se skládá ze skupiny lidí, kteří si hrají se svými rozdílnými web-hračkami. První z nás měl již od malička rád pastelky a barvičky a jeho záliba mu zůstala dodnes, kdy tvoří skutečně excelentní grafické návrhy a prezentace. Druhý nedal z ruky počítadlo a logické hádanky pro něho byly chutné zákusky, nyní se věnuje programování internetových aplikací, které pomáhají klientům spravovat své webové stránky s neuvěřitelnou lehkostí. Další měl v oblibě reklamy a rád přicházel věcem na kloub, v současné době se věnuje kódovaní grafických návrhů a internetovému marketingu, zahrnující psaní reklamních textů a seo optimalizace pro vyhledávače.

V součinnosti těchto a dalších lidí vzniká unikátní webdesign – webové stránky, které jsou úspěšné a přínosné pro své majitele.

Náš webdesign, Vaše prosperita!

Naším cílem je Vaše spokojenost a prosperita. Není to pro nás jen prázdná definice, ale ryze praktická věc. Chápeme totiž, že spokojený zákazník se rád vrací a leckdy naše webdesign služby doporučí i ostatním.

Čím úspěšnější Vaše webové stránky budou, tím je větší pravděpodobnost investice peněz do dalších webových projektů.

Reference

Prohlédněte si další webdesign reference.

Novinky

Podvodný email o nefunkčnosti stránek - Eva Dvořáková

Vydáno: 31.12.12

Chtěli bychom upozornit všechny naše zákazníky, že v těchto dnech jste mohli obdržet email od eva.dvorakova@mailbox4free.eu o nefunkčnosti Vašeho webu

celá zpráva

Top webdesign reference

Eshop Pandík.cz - internetové hračkářství

Pandík.cz - úvodní stránka

Nové internetové hračkářství, které má v nabídce nejen hračky pro kluky a holky, ale také společenské hry pro dospělé.

Káva do kanceláře - Segafredo

Kávadokanceláře.cz - hlavní stránka

Připravili jsme pro společnost Segafredo Zanetti CR spol. s r. o. mini webové stránky (microsite) zaměřené na propagaci kávy a kávovarů do firem.

Vyhledávač

Co vás může zajímat?


Ikonka pro tisk Tisk | Nahoru ↑

Kontakt: tel.: 605270649 | icq: 282118582 | skype: Ivorius | e-mail: ivo.toman (at) i­vorius.com
Provozuje: Mgr. Ivo Toman, Pod Lesem 20, 78501 Šternberk (webdesign Olomouc)
Naše služby: Tvorba webových stránek | Optimalizace pro vyhledávače | Působivá reklama